تبلیغات
طلوع خورشیدی - مصرف قرص ضد بارداری را فراموش کرده ام
طلوع خورشیدی
بهترین نیستیم اما بهترین ها انتخابمان میکنند

بازدید : مرتبه
تاریخ : 1389/11/29
مصرف قرص ضد بارداری را فراموش کرده ام
چنانچه در حال مصرف قرص های ضد بارداری هستید و بر حسب اتفاق یک دوز آن را فراموش کردید، بهتر است هر چه سریع تر مصرف کنید. اگر یک روز بعد از زمان مناسب به خاطر آوردید و دیگر زمان مصرف گذشته بود بهتر است در آن روز دو قرص را در همان روز مصرف کنید.
به گزارش گروه ترجمه «سلامت نیوز»، اگر به مدت دو روز مصرف قرص را فراموش کردید، به مدت دو روز متوالی روزی دو قرص مصرف کنید. با این اقدام به زمان بندی مناسب می رسید. و اگر بیشت از دو روز دچار فراموشی در مصرف شدید بهتر است با پزشک متخصص صحبت کنید تا در این رابطه دستور العمل صحیحی به شما ارائه کند.
شاید به شما توصیه شود که مثلا تا روز یک شنبه روزی یک قرص مصرف کنید و سپس بسته ای جدید از دارو را شروع کنید.
به طور کلی باید گفت که هر زمان مصرف قرص را فراموش کردید ، باید روش دیگری از متدهای ضد بارداری را استفاده کنید تا زماین که بسته دارو تمام شود. زیرا ممکن است علی رقم تصحیح موردهای فراموش شده ، تخمک از تخمدان آزاد شود.
با این حال اگر از 28 قرص موجود در بسته هر یک از 7 قرص آخر را فراموش کردید احتمال بارداری شما را افزایش نمی دهد زیرا این قرص ها حاوی ترکیبات غیر فعال می باشد.
اگر قاعدگی شما به تعویق افتاد یا انجام نگرفت و مصرف قرص را نیز فراموش کرده اید سریعا تست بارداری بدهید.طبقه بندی: سوالات متداول در ارتباط با تنظیم خانواده، 
ارسال توسط احسان
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس